




Герметичний Контейнер Keeper 0.75 л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Герметичний Контейнер Keeper 0.75 л зручна і практична тара, яка виготовляється з нетоксичного матеріалу. Є універсальним і може використовуватися для зберігання і транспортування будь-яких готових і неготових продуктів харчування. Крім того, завдяки широкому температурному режиму, підходить для розігріву їжі в мікрохвильовій печі або заморожування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Основні | |
| Висота | 6,4 см |
| Довжина | 14,6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 14,6 см |
- Цена: 35 ₴
