


Герметичний Контейнер Keeper 0.8 л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Герметичний Контейнер Keeper 0.8 л зручна і практична тара, яка виготовляється з нетоксичного матеріалу. Є універсальним і може використовуватися для зберігання і транспортування будь-яких готових і неготових продуктів харчування. Крім того, завдяки широкому температурному режиму, підходить для розігріву їжі в мікрохвильовій печі або заморожування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Основні | |
| Висота | 6,9 см |
| Довжина | 17,2 см |
| Матеріал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 12,2 см |
- Цена: 50 ₴
