




Контейнер фреш квадратний 1,5л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Герметичний контейнер fresh box призначений для зберігання фруктів, овочів, дитячого харчування, обідів. Вся конструкція продумана до дрібниць, а матеріали використані такі, які відповідають європейськім стандартам якості. Для охолодження навіть самих вибагливих продуктів в цій ємності зберігається постійний тепловий режим, який дозволяє зберігатися їжі набагато довше, ніж у звичайних аналогах.
Герметичний контейнер зручно використовувати тому,що він має:
• ручки, які фіксують кришку;
• прозорий міцний пластик;
• прорезинені бортики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Применение | Универсальное |
| Тип | Крышка |
| Основні | |
| Висота | 9,3 см |
| Довжина | 17,2 см |
| Матеріал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Об'єм | 1500 мл |
| Ширина | 17,2 см |
- Цена: 70 ₴


