




Контейнер арктик 0,9
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контейнер для заморозки та зберігання їжі Arctic Box виготовлений з екологічного харчового пластику, тому їжу можна розморожувати прямо в них. Виготовлений з харчового пластику, який герметично закривається кришкою. Витримує як високу так і низьку температуру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Крышка |
| Основні | |
| Висота | 9,8 см |
| Довжина | 12,6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 11,3 см |
- Цена: 35 ₴


