




Контейнер харчовий BIGBOX 80 л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контейнер BIGBOX на 80л виготовлений з екологічного харчового пластику . Він не представляє небезпеки для здоров'я людини і може без проблем взаємодіяти з продуктами. Витримує як високу, так і низьку температуру. При взаємодії з кип'ятком не деформується. Під час заморожування не тріскає.
Контейнер виготовлений з прозорого пластику і обладнань зручними ручками. На дні розміщені невеличкі колеса. Контейнер герметично закривається, забезпечуючи надійне зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | Универсальное |
| Основні | |
| Висота | 38,2 см |
| Довжина | 71 см |
| Матеріал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Об'єм | 80000 мл |
| Ширина | 45 см |
- Цена: 960 ₴
