



Контейнер харчовий Lux №7, 9,5л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контейнер харчовий Lux 9,5 л призначений для зберігання і перенесення продуктів та готових страв. Виготовлений з екологічного харчового пластику, який може контактувати з їжею. Витримує як високу, так і низьку температуру, що дозволяє використовувати його для заморозки продуктів, а також для нагрівання в мікрохвилювій печі.
Контейнер ідеально підходить для того, щоб взяти обід на роботу, зібрати продукти для пікніка, заморозити продукти, компактно зберігати продукти в холодильнику. Витримує температуру від -20 до +95 °C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ал-Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Применение | Универсальное |
| Основні | |
| Висота | 16,6 см |
| Довжина | 37,5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Об'єм | 9500 мл |
| Ширина | 25,5 см |
- Цена: 137 ₴
